Sigorta Tipi
Adınız Soyadınız
Telefon
E-mail
 
 
Form bize ulaştıktan sonra en kısa süre içinde ilgili departman sizi arayacaktır. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.
  Kasko     Sağlık     Trafik     Konut     İşyeri     Dask     Seyahat     TARSİM     Diğer Bireysel Sigortalar  
Diğer Bireysel Sigortalar
    Diğer Bireysel Sigortalar

Ferdi Kaza Sigortası
Ferdi kaza sigortası, sigortalının kaza sonucu vefat ve maluliyet risklerini bir yıl süreyle güvence altına alan bir sigortadır.

 

Herkese Acil Sağlık Sigortası
Kapsamlı sağlık poliçesi primleri bütçeniz için yüksek ise size bir teklifimiz var!

 

Nakliyat Sigortası
Kara, deniz, hava ve demiryolu ile taşınan tüm ticari emtea çeşitlerinin nakliyatlarını, yolculuk esnasındaki muhtemel rizikolara karşı güvence altına alır.

 

İnşaat All RİSK
Her türlü inşaat projenizi (bina, yol, baraj, liman, kanalizasyon, içme suyu ve elektrik hatları, havaalanı, vb.) inşaatın başladığı ilk günden projenin tamamlanacağı yada teslim edileceği güne kadar risklerinize uygun teminatlarla güvence altına alır.

 

Elektronik Cihaz Sigortası
İşletmenizdeki tüm elektronik cihazlarınızı (sabit ofis cihazları - bilgisayar, yazıcı, faks, fotokopi, telefon santrali, CNC makineler - tekstil ve torna makineleri, tıbbi cihazlar - ultrason, manyetik rezonans, bilgisayarlı tomografi, röntgen, gama kameralar, film baskı ve banyo cihazları, radyo ve televizyon istasyonlarındaki cihazlar, vb.) montaj ve tecrübeleri tamamlandıktan ve tam çalışır hale geçtikten sonra teminat altına almaktadır.Çalışmalarınızın kesintisiz sürmesi için risklerinizi güvence altına alır.

 

Tarım Sigortası
Tarladaki tahılınız olarak ,sebzeniz,bağdaki meyveniz ,kümesteki tavuğunuz,ahırdaki sığırınız ve seranız artık güvence altında .%50 devlet destekli tarım sigortası ile dolu ,yangın,fırtına gibi bir çok teminatla bütün risklerinizi güvence altına alır.
 

Tasarım ve Programlama Spektra Bilişim Tasarım ve Yazılım Hizmetleri