Sigorta Tipi
Adınız Soyadınız
Telefon
E-mail
 
 
Form bize ulaştıktan sonra en kısa süre içinde ilgili departman sizi arayacaktır. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.
  Kasko     Sağlık     Trafik     Konut     İşyeri     Dask     Seyahat     TARSİM     Diğer Bireysel Sigortalar  
Sağlık
    Sağlık Sigortaları

   Değerini kaybettiğimizde anladığımız nadir şeylerden biridir sağlığımız. Oysa ömrümüz boyunca birçok hastalıkla baş etmemiz gerecektir. Bu hastalıklarla ilgili geçici veya kalıcı sorunlar yaşayacağız ve bazen de çok yüksek tedavi giderleri ile karşılaşacağız. Bu tür durumların yaşam standartlarımıza olumsuz zarar vermesini önlemenin en kolay yolu sağlık sigortası yaptırmaktır.


   Sağlık sigortaları Yatarak ve Ayakta Tedavi olmak üzere iki dalda aynı anda ya da ayrı ayrı teminat verirler. Ancak sağlık sigortalarının ana teminatı olan Yatarak Tedavi, her sağlık sigortasında standart olarak bulunmaktadır. Ayakta Tedavi teminatı sigortalının ise tercihine bağlıdır.


YATARAK TEDAVİ
Ameliyatlı ya da ameliyatsız; hastanede yatışlar, yoğun bakım, Kemoterapi – Radyoterapi, diyaliz, küçük operasyonlar, yatış sonrası fizik tedavi, evde bakım, yardımcı tıbbi malzeme, trafik kazası sonucu diş tedavisi, kontrol amaçlı mammografi / PSA, tıbbi danışmanlık, kara – hava ambulans hizmetleri, suni uzuv ve yurtdışı tedavileri poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat altına alır.


AYAKTA TEDAVİ
Doktor muayene, ilaç, laboratuar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, ileri tanı, 0-6 yaş arası çocuk aşıları, fizik tedavi, koruyucu hekimlik, gebelik ve doğum giderleri için poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat sağlamaktadır.
 

Tasarım ve Programlama Spektra Bilişim Tasarım ve Yazılım Hizmetleri